Kontakt

 


JAGIENKA STEFANOWICZ
fotograf

kom. +48 605 559 843
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 


ROBERT STEFANOWICZ

fotograf

kom. +48 722 241 174
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

jrs 

Zachęcamy do odwiedzenia naszych pozostałych stron związanych z fotografią:

www.facebook.com/sarastudiofotografia

www.jrstefanowicz.pl

 

Fotografia korporacyjna stanowi ofertę dedykowaną dla różnych firm, większych i mniejszych instytucji, międzynarodowych przedsiębiorstw, a także innych podmiotów. Profesjonalne fotografie będą najlepszą ozdobą firmowych raportów rocznych, tworzonych wydawnictw i materiałów public relations. Dobrze wykonane fotografie staną się zatem odpowiednimi do wykorzystania w materiałach reklamowych i innych folderach stworzonych w celach promocji. Stanowić mogą również dodatek do dokumentacji wewnętrznej lub reklamy firmy w Internecie.

Fotografia korporacyjna tworzyć będzie odpowiednie wrażenie podczas kontaktów z klientami ponieważ uwydatnia mocne strony firmy i stanowić może gwarancję przyszłego sukcesu. Odpowiednio wykonane zdjęcia pracowników staną się zaczątkiem do ułatwienia kontaktu, potrafią zbudować zaufanie i będą początkiem drogi do zdobycia partnerów biznesowych. Zdjęcia korporacyjne w materiałach reklamowych i na stronie internetowej umożliwiają lepsze wyobrażenie firmy dla przyszłych klientów, ponieważ pokazują im z kim będą współpracować.

Wszystko to stanowi najlepszą wizytówkę korporacji ponieważ tworzy to możliwość odpowiednich relacji i profesjonalnej prezentacji. Umożliwia zbudowanie zaufania i jest dobrą możliwością zainteresowania nowych klientów.

Zakres usług uzależniony jest od Państwa potrzeb: wykonujemy zdjęcia portretowe kadry, wnętrza firmy, a także budynków – posiadanego zaplecza lub wykorzystywanych urządzeń.