DRON

 

 

 

 

 

 

 

 

Posiadamy wykwalifikowany zespół operatorów drona w kategorii szczególnej NSTS-02. Kategoria ta zapewnia loty dronami do 25 kg.  Realizujemy je między innymi w formie zdjęć z drona oraz filmów z drona. Drony nasze umożliwiają tworzenie fotografii z lotu ptaka ale i również video z lotu ptaka. Realizowane filmy z drona, jak i same drony czyli DJI  Phantom 4 pro v 2.0, są najwyższej jakości. Jakość fotografii z drona realizowana jest w rozdzielczości 20 MPIX a filmy z drona w jakości 4K.

Najbardziej popularnym odbiorcą tejże formy prezentacji są wszelakiego rodzaju inwestycje budowlane i konstrukcyjne m.in realizacje inwestycji budowlanych, fotografia dla deweloperów, zdjęcia inwestycji metalowych z drona. Innymi usługami są również filmy inwestycji konstrukcji budowlanych z drona i wiele innych.

Również popularnym odbiorcą są urzędy miast i gmin popularyzujące zabytków w tym szczególnie fotografia z drona oraz filmy zabytków z drona. Filmy z drona realizowane przez nasze studio są najwyższej jakości a dodatkowo poddawane profesjonalnemu montażowi i edycji.
Zapraszamy do współpracy.