Fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa lub inaczej zwana fotografia korporacyjna to odrębna część fotografii portretowej zapewniająca profesjonalne przedstawienie wizerunku firmowego osoby fotografowanej,  mi.in: pracowników, kadry managerskiej itp.

Zdjęcia wizerunkowe to gwarancja poprawnego, wysko profesjonalnego postrzegania firmy przez klientów i partnerów bieznesowych. Profesjonalne przedstawienie managera, właściciela czy członków zarządu z wyraźnym podziałem na strukturę organizacyjną daje gwarancje  poprawnego odbioru naszej firmy.

Sesje wizerunkowe zawsze muszą być kreowane odpowiednio do celów biznesowych. Cele te muszą być na samym początku zdefiniowane aby dobrać odpowiednie środki techniczne, akcesoria czy wnętrza. Dobór póz, tła, dodatków może odpowiednio ukierunkować odbiór fotografowanej osoby.

Portret pracowników to ważny element wewnętrznej komunikacji korporacyjnej.  Zapewniamy bieżący dostęp do naszych usług w ramach zmieniającej się na bieżąco kadry pracowniczej, gwarantując utrzymanie parametrów i jakości zdjęć nawet w dłuższej perspektywie czasu.

Fotografia biznesowa to nie tylko  wykonanie zdjęcia ale obróbka graficzna czyli postprodukcja po sesji. Daje to gwarancję, iż efekt końcowy będzie dokładnie taki jaki oczekuje Klient.  Retusz skóry, zmiany i poprawki są przez nas gwarantowane i są w cenie wykonania usługi fotograficznej.

Zastosowanie fotografii korporacyjnej  to strony internetowe, portale www, CV, portfolio biznesowe, portale rekrutacyjne jak LinkedIn, Goldenline itd, materiały prasowe i naukowe.

Zapewniamy profesjonalny wizaż oraz stylizacje formalne i pół formalne oraz casualowe.

Gwarantujemy satysfakcję z efektów sesji czyli Klient płaci tylko w momencie gdy zdjęcia oraz postprodukcja spełnią w 100% oczekiwania Klienta.