Video i zdjęcia z drona

zdjęcia z drona poznań
Zdjęcia z drona – Poznań

Usługa fotograficzna i video wykonane z lotu ptaka to usługa polegająca na wykonaniu zdjęć lub filmu z określonej wysokości z drona. Wszystkie rodzaje lotów dronów zgodnie z przepisami muszą być zgłoszone w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Loty mogą odbywać się w przestrzeniach kontrolowanych lub niekontrolowanych. W przypadku przestrzeni niekontrolowanych wystarczy zgłosić lot i można wykonywać loty, w przypadku stref kontrolowanych konieczne jest uzyskanie zgody na lot w PAŻP. Zawsze jednak należy odpowiednio przygotować każdy lot: przygotować drona, sprawdzić pogodę, wybrać bezpieczne miejsce na start i lądowanie, zgłosić lot PAŻP. Lot musi odbywać się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i zgodnie z wymogami prawnymi. Bezzałogowy statek powietrzny jakim jest dron to urządzenie elektroniczne. Dlatego wymaga sporego doświadczania podczas sterowania i wykonywania zdjęć oraz nagrań filmowych. Nasi operatorzy drona posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w tym zakresie.

filmy nocne

Każde zdjęcia i nagrania przekazujemy Klientom po pełnej obróbce graficznej w postprodukcji, które zapewniają najwyższą jakość końcowego dzieła. Na życzenie klienta zapewniamy dodanie animacji, dowolnych grafik i infografik.

Klientami w zakresie usługi fotograficznej lub video z drona są deweloperzy przedstawiający swoje inwestycje, czy firmy budowlane i konstrukcyjne. Coraz częściej także urzędy miasta i gmin promujące swoje regiony, kompleksy sportowe, parki i regiony zalesione, kompleksy agroturystyczne, pensjonaty i hotele, firmy komercyjne przedstawiające swoją siedzibę firmy, otoczenia itp.

 

Filmy i zdjęcia z drona mogą służyć następującym celom:

  • zdjęcia i filmy reklamowe i promocyjne
  • promocja miasta, gminy, regionu
  • relacja z wydarzeń sportowych, eventów, uroczystości
  • przedstawienie oferty turystycznej
  • przedstawienie inwestycji budowlanych

Zapewniamy najwyższą jakość nagrań filmowych w jakości 4K oraz wykonanie zdjęć w rozdzielczości 20 Mpix wykonanych dronem DJI Phantom 4 PRO v2.0.
Wszyscy nasi operatorzy posiadają licencje. Świadectwo kwalifikacji VLOS wykonywania lotów w zasięgu wzroku operatora wydaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Każdy lot jest zgłaszany do Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.
Świadectwem kwalifikacji jest dokument stwierdzający posiadanie określonych kwalifikacji i upoważniający do wykonywania określonych czynności lotniczych. Świadectwo kwalifikacji wydawane jest m.in. dla operatora bez załogowego statku powietrznego używanego w celach innych niż rekreacyjne lub sportowe czyli np. komercyjnych.
Od 1 stycznia 2021 zmieniają się przepisy dotyczące lotów na unijne i pojawią się nowe kategorie Otwarta, Szczególna i Certyfikowana. Nasi operatorzy posiadają licencje, która będzie odpowiednikiem kategorię Szczególną z możliwością lotów dronami do 25 kg.


Więcej realizacji w GALERII DRON