Fotografia i video z drona

Usługa fotograficzna i video wykonane z lotu ptaka to bardzo trudna i niecodzienna usługa polegająca na wykonaniu zdjęć lub filmu z dużej wysokości. Komercyjne sesje z drona muszą być odpowiednio przygotowane. Należy sprawdzić pogodę, zgłosić lot Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej i uzyskać zgodę na lot. Lot musi odbywać się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i zgodnie z wymogami prawnymi. Bezzałogowy statek powietrzny jakim jest dron to urządzenie elektroniczne i wymaga sporego doświadczanie podczas sterowania i wykonywania zdjęć oraz nagrań filmowych. Nasi operatorzy drona posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w tym zakresie.

Każde zdjęcia i nagrania przekazujemy Klientom po pełnej obróbce graficznej, postprodukcji, które zapewniają najwyższą jakość końcowego dzieła. Na życzenie klienta zapewniamy dodanie animacji, grafik i dowolnej infografiki.

Najczęstszym Klientem w zakresie tej usługi są deweloperzy przedstawiający swoje inwestycje, firmy budowlane i konstrukcyjne, kompleksy sportowe, parki i regiony zalesione, kompleksy agroturystyczne, pensjonaty i hotele.

Zdjęcia i filmy z drona mogą służyć następującym celom:

  • zdjęcia i filmy reklamowe i promocyjne
  • promocja miasta, gminy, regionu
  • relacja z wydarzeń sportowych, eventów, uroczystości
  • przedstawienie oferty turystycznej
  • przedstawienie inwestycji budowlanych

Zapewniamy najwyższą jakość nagrań filmowych w jakości 4K oraz wykonanie zdjęć w rozdzielczości 20 Mpix.

Wszyscy nasi operatorzy posiadają licencje UAVO wydaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Każdy lot jest zgłaszany do Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Po uzyskaniu odpowiedniej zgody przystępujemy do realizacji zlecenia.