Fotografia obrotowa 360 stopni eksponatów muzealnych

SARA STUDIO zajmuje się fotografowaniem eksponatów muzealnych z zastosowaniem najnowszych technik archiwizacyjnych w tym zdjęcia obrotowe 360 stopni. Zapewniamy wykorzystanie najwyższej klasy aparatów fotograficznych marki CANON z rozdzielczością 30 Mpix.  Posiadamy najwyższej klasy obiektywy L (LUXURY) z najostrzejszą optykę dostępną na rynku. Wykonujemy zdjęcia na obrotnicy do zdjęć obrotowych 360 stopni z możliwością wykonywania zdjęć do 144 klatek na obrót – zdjęcie wykonywane co 2,5 stopnia.

Parametry obrotnicy

nośność  do 200 kg, wielkość przedmiotów do 3 m. Posiadamy i wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie do przygotowania prezentacji obrotowej. Jako rezultat wykonanych zdjęć otrzymujemy prezentację eksponatu muzealnego w formatach HTML5, QUICKTIME, FLASH, GIF.

Aplikacja ta daje możliwość powiększania przedmiotu od 0 do 100 razy, możliwość sterowania lewo/prawo, zatrzymania, automatycznego obrotu. Posiada ona również możliwość dodania hotspotu opisującego szczególny element muzealnego eksponatu.

Poniższe przykłady to 144 klatki na obrót, zdjęcia wykonywane co 2,5 stopnia, zapis w HTML5 z 3 krotnym powiększeniem.

Zachęcamy muzea, galerie, uniwersytety, uczelnie i wiele innych instytucji, w których posiadaniu są cenne zabytkowe przedmioty aby zgłosiły się do nas. My uwiecznimy je w postaci zdjęć statycznych lub dynamicznych (obrotowe 360 stopni) i przygotujemy prezentacje na stronę www.

Ponieważ zależy nam na kliencie z przyjemnością przygotujemy bezpłatne zdjęcia testowe. I te zdjęcia testowe udowodnią naszą jakość i terminowość. Zapewnimy również bezpłatne konsultacje projektowe oraz zapewnimy zdjęcia u Klienta jeśli eksponaty nie będą mogły opuścić murów Klienta.

Przedmioty fotografowane mogą być zarówno stojące jak i wiszące. Z tego względu zapewniamy bezusterkowy sposób montażu wszystkie eksponatów.

Eksponaty realizowane

Mikroskopy i inne urządzenia optyczne, broń, urządzenia elektroniczne, urządzenia pomiarowe, odzież, medale, odznaczenia. Pojawiała się też w naszym obiektywie: biżuteria, aparaty fotograficzne, maszyny do pisania i szycia. Zdarzały się również: naczynia metalowe i drewniane, ceramika, posążki metalowe, figurki, książki, plakaty. Ale były też: grobowce (urny), monety złote i dukaty srebrne, naczynia ceramiczne, kielichy złote i mosiężne. Ciekawymi przedmiotami były również: wazy, meble drewniane, stoliki, czarki żołnierskie i wiele innych.