Fotografia odzieży wieczorowej, odzieży sportowej, odzieży damskiej i męskiej
Fotografia odzieży realizowanej przez SARA STUDIO to nie tylko odzież sportowa typu spodenki do biegania, spodenki do sztuk walki czy też koszulki i bluzy do biegania, ale i odzież użytku codziennego np. koszule, t-shirty, polo, bluzy, dresy, koszule damskie, sukienki, spódnice czy topy. Wszystko realizujemy w w dowolny wybrany przez klienta sposób ale m.in. fotografia ubrań na leżąco na płasko, zdjęcia odzieży na wieszaku czy też w najbardziej ostatnio popularny sposób fotografia na manekinie popularnie zwana – zdjęcia typu duch. Co więcej realizacja następuje w rekordowym krótkim czasie do 24h i najniższych cenach od 5 zł za gotowe zdjęcie przy zachowaniu najwyższej możliwej jakości 30 Mpix w pełnej klatce.

Odrębną formą fotografii ubrań i odzieży to obuwie. Zdjęcia butów możemy realizować podobnie jak odzieży obrotowe lub statyczne. Zdjęcia obrotowe odzieży i ubrań to manekin obracający się na tarczy obrotnicy a na nim idealnie ułożona odzież. Buty nie wymagają aż tak pieczołowitego i czasochłonnego ułożenia jak ubrania bo są bardziej sztywne.

Zdjęcia obrotowe butów lub ogólnie fotografia odzieży obrotowa może być realizowana na dowolnej ilości klatek przypadającej na obrót np. najbardziej popularne:  24, 36 72, 144 klatki na obrót. Każde zdjęcie z prezentacji może być wyszparowane czyli wycięte z tła lub w wersji tańszej nieszparowane czyli tło białe pozostawione bez zmian z niewielkim naturalnym cieniem. Prezentacja obrotowa może zostać wzbogacona o dodatkowe hotspoty czyli informacyjne punkty lub powierzchnie wskazujące np ciekawy element, wykończenie, zastosowany materiał lub logo itp.