Fotografia odzieży

Z wielką przyjemnością realizujemy zdjęcia odzieży. W tym w szczególności wykonujemy zdjęcia odzieży męskiej, fotografię odzieży damskiej, zdjęcia ubrań dziecięcych, zdjęcia odzieży ciążowej, zdjęcia odzieży w większych rozmiarach np. 3-9XL. Zdjęcia produktowe odzieży robimy zarówno zarówno na płasko, na wisząco jak i na duchu. Zwykle przygotowujemy następujące ujęcia odzieży: przód, przód/bok, tył, tył/bok oraz zbliżenia na detale. Każde zdjęcie odzieży jest poddane pełnej obróbce graficznej w tym usunięciu tła czyli wyszparowaniu, nadaniu idealnego kształtu ubrania wg wizji i założeń projektanta, wyprasowaniu graficznemu – pomimo prasowania fizycznego, poprawieniu niedoskonałości np odstająca nitka, zabrudzenia itp. Klient ma zawsze rację stąd i zawsze na zdjęcia produktowe odzieży dajemy gwarancję zadowolenia. Klient nie płaci dopóki nie jest w pełni zadowolony! Zapewniamy darmowe zdjęcia testowe! Realizujemy zdjęcia produktowe odzieży w ciągu 24h! Jesteśmy najlepsi!

SARA STUDIO to przede wszystkim studio fotografii produktowej zwanej też fotografią typu packshot. Specjalizujemy się głównie w fotografii produktowej do sklepów internetowych czyli dostarczamy lekkie pliki w 72 lub 96 dpi o wadzenie zwykle nie przekraczającej 200-300 kb. Oczywiście zapewniamy też pliki w pełnym wymiarze czyli umożliwiające realizację wydruku zdjęć w dużych formatach. Co ważne w przeciwieństwie do konkurencji jest to oferowane w podstawowej cenie i zakresie. Zdjęcia typu duch to obecnie najczęściej zlecana usługa fotograficzna produktów tekstylnych np. fotografia odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej.

fotografia odzieży na manekinie

Zdjęcia na duchu to oczywiście zdjęcia na manekinie ale po obróbce graficznej manekin zostaje usunięty i zastąpiony pozostałą, zwykle tylną, częścią ubrania. Wszystkie zdjęcia oferujemy zawsze w formacie PNG bez tła w 300dpi w 30 mpix oraz na białym tle zwykle w JPG pomniejszone do internetu np. 1500x 1500 px 72dpi. Jeśli występuje w galerii lub sklepie internetowym lupka wtedy sugerujemy 96 dpi.

Dodatkową ciekawą formą prezentacji produktów jest fotografia obrotowa 360 stopni i jest ona obecnie bardzo popularną formą zdjęć produktów. Zdjęcia produktów pokazane z każdej strony dają pełny obraz cech tego produktu. Zdjęcia obrotowe można sterować w obu kierunkach lewo i prawo, powiększać i pomniejszać, ustalić prędkość i kierunek obrotu, włączać pełny ekran. W zaawansowanej wersji zdjęć obrotowych produktowych można również dodać warstwy w kierunku pionowym i tym samym produkt można pokazać również z góry od pionu do poziomu.

Zapraszamy do naszej GALERII ODZIEŻY