Kontakt

Jagienka i Robert Stefanowicz

studio@sara-studio.pl

+48 722 241 174

  SARA STUDIO Jagienka Stefanowicz
  ul. Dębowa 38C, 60-185 Skórzewo
  NIP 666 110 29 99
  REGON 300776234

  Dlaczego zdjęcia produktowe ?

  Fotografia produktowa stanowi ofertę dedykowaną dla różnych firm, większych i mniejszych instytucji, międzynarodowych przedsiębiorstw, a także innych podmiotów. Profesjonalne zdjęcia produktowe będą najlepszą ozdobą firmowych katalogów, tworzonych wydawnictw i materiałów public relations. Dobrze wykonane fotografie staną się zatem odpowiednimi do wykorzystania w materiałach reklamowych i innych folderach stworzonych w celach promocji. Stanowić mogą również dodatek do dokumentacji wewnętrznej lub reklamy firmy w Internecie.

  Zdjęcia produktowe tworzyć będą odpowiednie wrażenie podczas kontaktów z klientami ponieważ uwydatnia mocne strony firmy i stanowić może gwarancję przyszłego sukcesu. Odpowiednio wykonane zdjęcia pracowników staną się zaczątkiem do ułatwienia kontaktu, potrafią zbudować zaufanie i będą początkiem drogi do zdobycia partnerów biznesowych. Zdjęcia produktowe w materiałach reklamowych i na stronie internetowej umożliwiają lepsze wyobrażenie firmy dla przyszłych klientów, ponieważ pokazują im z kim będą współpracować.

  Wszystko to stanowi najlepszą wizytówkę korporacji ponieważ tworzy to możliwość odpowiednich relacji i profesjonalnej prezentacji. Umożliwia zbudowanie zaufania i jest dobrą możliwością zainteresowania nowych klientów.

  zdjęcia produktowe poznańZakres usług uzależniony jest od Państwa potrzeb: wykonujemy zdjęcia produktów, opakowań, a także wykorzystania tych produktów – przygotowania, użytkowania, spożywania itp.

  Zdjęcia produktowe to podstawa działalności SARA STUDIO. Fotografia tego rodzaju daje możliwość przedstawienia swoich produktów w profesjonalny sposób – dobierając odpowiednie oświetlenie studyjne, stosując odpowiednie tło lub szparowanie produktów z tła (wycięcie z tła). Zdjęcia produktowe pokazują produkt z najlepszej strony uwypuklając jego najlepsze cechy. Zdjęcia produktowe to najczęściej zdjęcia typu packshot czyli pokazujące produkt bez aranżacji i dodatków. Korzystając z usług SARA STUDIO możecie Państwo liczyć na najwyższej klasy profesjonalizm w pełnym zakresie m.in.: zdjęć produktowych, fotografii reklamowej, zdjęć eventowych, fotografii korporacyjnej, zdjęć katalogowych.