Obsługa Public Relations

ZNAKI GRAFICZNE I DTP

Nowoczesny marketing opiera się na budowaniu wizerunku poprzez identyfikację wizualną. SARA STUDIO zapewnia kompleksowo pełną obsługę agencyjno-PRową. Poza fotografią i realizacjami video zapewniamy pełną obsługę czynności związanych z przygotowaniem na komputerze materiałów, które później będą powielane metodami poligraficznymi – zwane obsługą DTP z ang. desktop publishing – publikowanie zza biurka czyli komputowe przygotowanie materiałów do druku – szeroko pojęte projektowanie graficzne począwszy od przemyślanego logotypu poprzez materiały firmowe (listowniki, wizytówki, teczki) aż po materiały reklamowe (broszury, foldery, katalogi, ulotki, banery, plakaty, itd). Pojęcie DTP odnosi się obecnie bezpośrednio do przygotowywania dokumentów do publikacji w postaci elektronicznej, cyfrowej. Procesy DTP rozpoczynają się wprowadzeniem do komputera tekstu i obrazów – zwykle zdjęć lub grafik. Następnie poszczególne elementy graficzne poddajemy obróbce graficznej zwanej korektą. Bywa też tak, że część grafik lub zdjęć tworzy się na potrzeby przygotowywanego materiału.
Kolejnym krokiem jest ułożenie stron danej publikacji z tych poszczególnych elementów. Nanosi się również informacje dla drukarni. Finalnie zapisujemy całość w postaci danych komputerowych celem przekazania do druku lub publikacji elektronicznej.

Nasi graficy z wieloletnim doświadczeniem zapewniają najwyższą jakość składu tekstu i grafiki. Szczycimy się najkrótszymi terminami realizacji na polskim rynku nadal utrzymując najwyższą jakość usług. Grafiki i teksty są składane zawsze z najwyższą starannością. Kompleksowość usług SARA STUDIO zapewnia też przygotowanie sesji fotograficznej pod zadany temat i projekt. Najwyższej klasy sprzęt fotograficzny gwarantuje najwyższą jakość zdjęć. Praktycznie codziennie powiększamy skalę realizacji oraz zasoby sprzętowe i staramy się wyposażyć studio w najnowszej generacji sprzęt fotograficzny, video, elektroniczny oraz komputerowy.

PROJEKTOWANIE, TWORZENIE, ADMINISTRACJA STRON INTERNETOWYCH WWW

Strona internetowa to podstawowe narzędzie promocji dla każdej firmy. Jest wizytówką, a co więcej obecność linków do niej w Google i innych portalach partnerskich to klucz do Twojego sukcesu. To dzięki niej mogą znaleźć Cię potencjalni klienci. Odpowiednia szata graficzna i praktyczność to cechy, które gwarantują, że strona wyróżni się na tle innych. I zachęci do wnikliwego zapoznania się z nią. Podążając za aktualnymi trendami i mając na uwadze wszelkie życzenia naszych klientów, tworzymy strony WWW, których nie da się przeoczyć w sieci. W naszej ofercie znajdziecie kilkustronicowe serwisy, wizytówki, systemy zarządzania treścią, oraz bardziej skomplikowane działania, jak: animacja, kalkulatory, sklepy internetowe.

Pracę z klientem zawsze rozpoczynamy od poznania potrzeb klienta. Badamy branże klienta, rozpoznajemy produkty i usługi aby lepiej zaprezentować je w formie strony internetowej. Podstawą jest przygotowanie optymalnego projektu strony. Kolejnym etapem jest ustalenie typu serwisu, na którym będzie zbudowana strona np. cms wordpress, cms joomla itp. Po tym etapie przychodzi czas na ustalenie grafiki i oczywiście tekstów. Nie zapominamy o funkcjonalności i przejrzystości strony www. Ostatnim etapem są testy i drobne korekty. Każdą stronę wykonujemy zgodnie ze standardami W3C aby zagwarantować rozpoznawalność dla dla robotów sieciowych.

Wszystkie strony internetowe przygotowujemy w formie responsywnej czyli  strona www jest wyświetlana na różnych ekranach nie tylko komputerowych ale i tabletach czy smartfonach/telefonach.

Zarządzanie treścią i administracja może odbywać się samodzielnie przez klienta lub my zaopiekujemy się w pełnym lub częściowym zakresie administracją strony.

POZYCJONOWANIE WWW

Książki telefoniczne to przeżytek, czegokolwiek teraz szukamy czy towaru, czy usługi robimy to przez wyszukiwarkę internetową. Ze względu na brak czasu, rzadko zaglądamy do dalszych stron wyników w Google i zazwyczaj ograniczamy się do tej pierwszej. W procesie pozycjonowania dążymy do uzyskania jak najwyższego wyniku w wyszukiwarce dla wybranej frazy kluczowej. Wszystko po to, by spośród paru tysięcy otrzymanych informacji, to Państwa firma, Wasz produkt znalazły się na szczycie wyszukania.

Nasza usługa polega na podjęciu działań poprawiających pozycję strony internetowej w wyszukiwarkach internetowych. Pozycjonowanie strony zwiększa liczbę użytkowników odwiedzających stroną www, czyli potencjalnych klientów, co bezpośrednio przełoży się na wzrost sprzedaży Państwa produktów i usług. Pozycjonowanie zwane z angielskiego SEO z angielskiego search engine optimization to codzienne czynności wykonywane przez naszych specjalistów celem osiągnięcia i utrzymania jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarki internetowej.

Proponujemy kilka rodzajów umowy z naszymi klientami zależnie od wybrania formy opłaty za usługę. Najpopularniejszą formą jest opłata za wynik i tu prostą zasadą jest, że im wyższa pozycja strony www tym opłata będzie wyższa. Po jakimś czasie i uzyskaniu dobrych wyników możemy zaproponować umowę ryczałtową, która nie gwarantuje pozycji ale w praktyce pozycje sie nie zmieniają ale stawki są znacznie niższe. Możemy też zaproponować mieszaną wersje czyli niewielka stawka opłaty miesięcznej i premia od wyników w wyszukiwarce.

SOCIAL MEDIA

Social media to rewolucja w komunikacji z klientami. Służą one nie tylko odnajdywaniu starych znajomości, ale też promowaniu firmy, usług i produktów. Rewolucja już trwa dlatego warto już teraz pomyśleć o założeniu funpage’a na Facebooku, Instagramie, Linkedinie, Twitterze, YouTube czy Snapchacie. 
Jest to genialna forma reklamy dla firmy, która zrzeszy interesantów i zbuduje odpowiednią sieć kontaktów. Jest ważnym narzędziem komunikacji marketingowej zapewniającym sukces Państwa firmy!
Strona www jest podstawową formą promocji firmy, usług i produktów ale wspólnota, jak sama nazwa wskazuje, socjalna, którą są portale społecznościowe daje możliwość codziennego kontaktu, reakcji i interakcji z klientami i użytkownikami. Ciągle rosnąca liczba użytkowników sprawa iż social media stały się jednym z najważniejszych kanałów marketingowych. Facebook i Instagram to nie tylko „fotki” z wakacji ale kontrolowana i szybka komunikacja z klientem. Możliwość rozmowy z grupą potencjalnych klientów w czasie rzeczywistym, omówienie trendów, przeprowadzenie konkursów, przekazanie informacji to tylko kilka szybkich przykładów korzyści z prowadzenia portalu. Zapewniamy kompleksową obsługę portali od zaprojektowania funpage’a po okresową administrację.

Gadżety reklamowe

Zapewniamy bogatą gamę gadżetów reklamowych z nadrukiem w nowoczesnych i klasycznych technologiach m.in. laser, sitodruk, termotransfer, fullprint, tampondruk, haft komputerowy, grawer, sublimacja, tłoczenie, metkowanie, subli-flock i wiele innych.

Zapewniam każdy rodzaj gadżetów czy to firmowe gadżety codziennego użytku, czy też na specjalne okazje, eventy w celu promocji firmy, marki, produktu czy też jednorazowego wydarzenia.

Gwarantujemy pełną obsługę dostawy gotowych gadżetów reklamowych: począwszy od projektu nadruku, logo, aż pod produkcję w dowolnej ilości i dostawę do wyznaczonego miejsca. Każdy nadruk, haft czy implementacja grafik odbywa się pod pełnym nadzorem i oczywiście podlega kontroli zapewniając tym samym najwyższą jakość produktów i gotowych gadżetów. Początkową fazą współpracy z klientem zazwyczaj jest rozmowa i dobranie odpowiednik produktów do projektu np eventu. Określmy budżet klienta i czasowe możliwości realizacji produkcji.

Zapewniamy szeroką gamę produktów z topowych katalogów europejskich od upominków standardowych jak długopisy, pendrive’y, kubki, parasole, itp poprzez ekogadżety, gadżety specjalistyczne, a na ekskluzywnych produktach kończąc. Zapewniamy przygotowanie i dostawę odzieży firmowej, koszul, koszulek, fartuchów, kurtek, itp, Zapewniamy również dostawę upominków świątecznych i okazjonalnych.

Gadżety reklamowe mogą być różnego rodzaju gotowe z dodaniem nadruku lub wyprodukowane specjalnie pod klienta już od razu z nadrukiem/logo firmy.

Nawiązaliśmy współpracę pod kątem dostarczania produktów do wielu klientów, m.in takich marek jak: AMAZON, RDS CONSULTING, SATRANS, ANETA TETER, BRW Miasto Wnętrz, jak i wielu innych.

Skontaktujcie się z nami i ustalimy jakie gadżety są w zakresie Waszych możliwości czasowych i finansowych.