Oferta

Fotografia reklamowa – zdjęcia reklamowe

Agencja SARA STUDIO to zespół kreatywnych ludzi. Jagienka i Robert Stefanowicz to zgodne małżeństwo od kilkunastu lat specjalizujący się w fotografii i retuszu zdjęć. W zespole znajduje się także kilku grafików w różnych specjalizacjach: m.in. skład tekstu i grafiki, rendering 2D i 3D, retusz zdjęć, szparowanie i przygotowanie do druku oraz kilku specjalistów w zakresie nagrań video HD/4k specjalizujący się w kręceniu reklamówek, teledysków, filmów reportażowych z eventów i imprez firmowych.
SARA STUDIO to agencja opierająca się na zasadzie pełnego wykonawstwa od projektu po gotowy produkt. Nasza kreatywność zapewnia Państwu promocję swojej firmy czy produktu w sposób wyjątkowy, unikalny.

Podstawowy zakres usług:

  • Fotografia reklamowa produktu lub firmy
  • Fotografia portretowo – reklamowa produktu lub firmy
  • Oprawa fotograficzna i filmowa imprez firmowych, promocji produktów, wydarzeń sportowych, show telewizyjnych
  • Fotografia architektury i architektury wnętrz, inwestycji architektonicznych deweloperów, zdjęcia reklamowe architektury i wnętrz, promocja hoteli i pensjonatów
  • Produkcja filmowa: filmy reklamowe, filmy wizerunkowe, filmy korporacyjne, filmy instruktażowe i szkoleniowe, filmy promocyjne, konferencje, koncerty.

Agencja SARA STUDIO posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia, przygotowywania i obróbki fotografii analogowej i cyfrowej. Zdjęcia wykonywane są profesjonalnym sprzętem fotograficznym oraz niezbędnymi akcesoriami studyjnymi renomowanych firm. SARA STUDIO zapewnia wysoką jakość zdjęć. Wykonujemy je profesjonalnymi aparatami z wymiennymi, w zależności od potrzeby, obiektywami najwyższej klasy L (LUXURY). Potwierdzeniem jakości naszych zdjęć są takie marki jak: PHASE ONE (cyfrowy średni format) i CANON (pełna klatka). Daje to nam pewność, iż każdy Klient będzie zadowolony z efektów naszej pracy. Zapewniamy zdjęcia największej obecnie osiągalnej technologicznie rozdzielczości nawet 80 MPIX!

Fotografia reklamowa produktu

Zdjęcia reklamowe to fotografia reklamowa produktu lub firmy. SARA STUDIO specjalizuje się w zdjęciach aranżowanych ale również półaranżach i zdjęciach produktowych, katalogowych zwanych typu packshot. Zdjęcia packshotowe mogą być przez naszych grafików przygotowane i wyszparowane (wycięte z tła) aby ułatwić dalszą obróbkę graficzną np. wstawienie w tło katalogu, strony internetowej lub innego nośnika. Zawsze zapewniamy odpowiednie oświetlenie studyjne, profesjonalne tło, najwyższej jakości sprzęt fotograficzny.

Gwarantujemy również atrakcyjne miejsca zaaranżowane, ciekawe wnętrza na terenie całej Polski i poza granicami kraju. Zdjęcia aranżowane mogą być realizowane również z udziałem modelek i modeli zależnie od potrzeb. Zapewniamy wtedy oczywiście również wizażystkę, fryzjera, stylistkę, a nawet projektantów odzieży. Każdorazowo gwarantujemy Państwu, iż zdjęcia reklamowe będą doskonałą reklamą Państwa produktów. Zwiększą w znaczący sposób ich sprzedaż. Zapraszamy również do zapoznania się z referencjami a w szczególnych przypadkach udostępnimy kontakt z naszymi klientami, którzy z przyjemnością potwierdzą iż sprzedaż ich produktów lub usług wzrosła w zauważalny sposób po odebraniu i opublikowaniu naszych gotowych zdjęć reklamowych. Zapraszamy do galerii zdjęć reklamowych.

Fotografia eventowa

Oferujemy profesjonalną i kompleksową usługę fotograficzną podczas eventów firmowych, spotkań integracyjnych czy imprez wyjazdowych. Fotografujemy zarówno duże wydarzenia firmowe jak i małe imprezy klubowe. Dysponujemy bardzo bogatym portfolio w zakresie fotografii eventowej. Zapraszamy do naszej galerii zdjęć eventowych.

Fotografia eventowa to zdjęcia wykonywane z dwóch aparatów, przez dwóch fotografów równocześnie. Zdjęcia korporacyjne i fotografia firmowa to fotografia uwieczniająca całe wydarzenie od przygotowań aż do ostatniej minuty eventu. Najciekawszą eventową fotografią jest fotografia korporacyjna gdzie zwykle jest to najwyższy poziom biznesowy kadry managerskiej ze świata. Bardzo ważną rolę odgrywa tutaj jakość usług, który musi być zapewniony na najwyższym poziomie. Fotografia firmowa to otwarcia firmy, nowego salonu, oddziału, promocja nowej lini produktów, konferencje, imprezy firmowe.

Dysponujemy w pełni profesjonalnym sprzętem fotograficznym, z którym dojeżdżamy do każdego klienta. Dla każdego z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę w zależności od wymagań i potrzeb.

Fotografia architektury i wnętrz

SARA STUDIO wykonuje zdjęcia reklamowe architektury i wnętrz np. zdjęcia inwestycji architektonicznych, hoteli i pensjonatów, nowych apartamentów przeznaczonych na wynajem, atrakcji architektonicznych i wiele innych.
Tworzymy zdjęcia, w których staramy się zachować harmonię pomiędzy realnością obiektu a uwypukleniem jego piękna i zaprezentowaniem go w wyjątkowy sposób.

Fotografia architektury to przede wszystkim zdjęcia budynków, inwestycji deweloperów, przedstawienie w wyjątkowy sposób zarówno budynków, biur jak i hal produkcyjnych.
Naszymi Klientami od wielu lat są m.in.: AMAZON, MGI (BRICO), SZAJEK, AGROBEX, CITY PARK, Hotel T&T, Hotel RESURS, Hostel Fusion, Travel Profi Partner (TUI), DECORA, LUXMED, NICKEL TECHNOLOGY, Premium For Rent, Gealan i wiele innych,
Zdjęcia prasowe to odrębna gałąź naszej działalności. To tworzenie zdjęć pod zadany temat artykułu prasowego, zdjęć – reklam sponsorowanych, product placement czy też całość w jednym zleceniu – włącznie z pisaniem artykułu. Szereg naszych artykułów zostało zamieszczonych w ogólnopolskiej i międzynarodowej prasie. Zapraszamy do działu PUBLIKACJE.