Organizacja eventów

EVENT –  z angielskiego wydarzenie, zdarzenie

rzeczownik, rodzaj męskorzeczowy
(wydarzenie – muzyczne, towarzyskie itp., najczęściej publiczne)

Otwarcie nowego salonu YAMAHA w Poznaniu
Otwarcie nowego salonu YAMAHA w Poznaniu

Event czyli wydarzenie – niecodzienne, nie spotykane, wyjątkowe, prezentujące firmę, produkt, usługi czy nawet zespół firm, produktów lub usług.

Zdarzenie, wydarzenie jest zaplanowane w czasie i miejscu. Cel wydarzenia jest określony z góry i zaplanowany. Eventy mogą mieć charakter sportowy, konferencyjny, targowy, kulturalny, rozrywkowy, koncertowy, rodzinny, przygodowy, wyjazdowy. Może też być to wernisaż, pokaz produktów lub usług,  impreza artystyczna, benefis artystyczny, gala i promocja, wernisaż artystów, wystawa sztuki lub rewia.

Organizacja eventu w naszym wykonaniu to przede wszystkim planowanie, skrupulatność, terminowość, rzetelność i gwarancja 100% zadowolenia klienta.

Każdy event to  precyzyjnie zaplanowana agenda wydarzenia. Każda pozycja agendy jest rozpisana na szczegółowe działania i czynności.

Pokaz mody ANETY TETER w Warszawie - ENDORFINA
Pokaz mody ANETY TETER w Warszawie – ENDORFINA

EVENT – krok po kroku:

 • Scenariusz – stworzenie szczegółowej agendy,
 • Miejsce – wybór właściwego miejsca zależnego od skali wydarzenia,
 • Termin – wybór terminu dogodnego dla wszystkich uczestników,
 • Zaproszenia – poinformowanie każdego z uczestników,
 • Promocja – poinformowanie mediów,
 • Patroni i sponsorzy – wyszukanie patronów medialnych oraz sponsorów wydarzenia,
 • VIP – zaproszenie gwiazd, prowadzących – podniesienie prestiżu wydarzenia,
 • Prelegenci – dobór najlepszych prelegentów, mówców,
 • Materiały – przygotowanie materiałów reklamowo informacyjnych dla uczestników,
 • Zapewnienie atrakcji eventowych – sztuczki, atrakcje, zabawa,
 • Pełna obsługa całej uroczystości – obsługa hostess, modelek, kierowanie eventem,
 • Ubezpieczenie uroczystości – gwarancja i pewność ważna sprawa!
 • Podziękowania dla wszystkich.

Promocja salonu wyposażenia wnętrz Sweet Living w Warszawie na Wilanowie z Małgorzatą Rozenek

Sukces eventu zależy od wielu czynników, które skorelowane razem dają pewność, że nic zawiedzie, żaden element. Każdy event organizowany przez SARA STUDIO otrzymuje koordynatora, który czuwa nad całością. Sprawdza wszystkie poszczególne elementu wydarzenia. Oczywiście jedna osoba nie jest w stanie zorganizować wszystkiego ale  jest koordynatorem całego zespołu eventowego. Każdy element jest sprawdzany przez niego i ma on piecze nad całością wydarzenia. Praca zespołowa jest niezbędna aby odnieść sukces. Koordynator wyznacza role w teamie i dobiera odpowiednie zadania.
Ważnym elementem jest wyznaczenie miejsca i terminu eventu – zależy nam na maksymalizacji licz by uczestników i prelegentów co przełoży się bezpośrednio na promocje produktów czy firmy.
Promocja medialna eventu to podstawa sukcesu. Konieczna jest odpowiednia, szeroka promocja wydarzenia w skali odpowiedniej do skali przedsięwzięcia zapewniając optymalną liczbę uczestników na evencie.
SARA STUDIO zapewni pełna obsługę fotograficzną, video oraz przygotuje wszystkie materiały graficzne i tekstowe DTP. Zapewnimy nagłośnienie, oświetlenie, atrakcje i prowadzenie uroczystości przez renomowanych prowadzących. Relacje zdobywane przez lata gwarantują nam, iż zapewnimy celebrytów i gwiazdy na evencie. Każdy event wzbogacony przez znaną osobę zostanie uatrakcyjniony i wzbogaci atrakcję eventu.