Realizacja filmów, spotów, teaserów, trailerów, bloków, serii

https://youtu.be/q1dQTM7-9GYhttps://youtu.be/mJt7dtWigSUhttps://youtu.be/0326yOlYjV0

Sara Studio z wielkimi sukcesami i zadowoleniem klientów realizuje projekty filmowe. Począwszy od mikroskopijnych krótkich teaserów kilkusekundowych, poprzez większe spoty i trailery poprzez bloki reklamowe, serie mało i krótko odcinkowe czy na reklamach lub filmach korporacyjnych kończąc. Mamy w ofercie też filmy pełnometrażowe i seriale reklamowe. Tworzymy też filmy reportażowe z konferencji, targów, imprez masowych, koncertów, uroczystości firmowych i wiele innych. Realizujemy zdjęcia filmowe z drona.

Długość filmów może wahać się nawet od kilku sekund i mieć formę zachęcającego krótkiego teasera, poprzez 10-30 sekundowe spoty i na kilku minutowych filmach reklamowych, instruktażowych lub korporacyjnych kończąc. Oczywiście realizujemy również reportażowe, których długość filmu waha się od kilku minut nawet do kilku godzin – zwykle podzielone na części.

Realizacja filmowa to skomplikowany proces, który składa się z wielu elementów, m.in.:  dopasowanie właściwej formy prezentacji produktu/firmy, dialogu z klientem celem pozyskania oczekiwań i założeń filmu, stworzenia scenariusza i agendy filmu, szczegółowej koncepcji filmu, dobraniu lokalizacji i tła na film, dobrania aktorów, ekipy specjalistów: wizażystki, stylisty fryzur,  scenografa, asystentów itd, i oczywiście postprodukcji montaż filmowy, dodania podkładu muzycznego, montaż napisów i/lub lektora w dowolnym języku, przygotowania animacji lub infografik, dodania logo itp.

Czasami najlepszą, optymalną wersją prezentacji filmowej mogą  okazać się prezentacje graficzne, multimedialne, infografiki w formie slajdów i prezentacji. Oczywiście jest to wersja znacznie tańsza niż forma pełna filmowa. Prezentacja podobnie jak film może być wzbogacona o podkład muzyczny i napisy lub lektora.

Przykładowe realizacje tutaj:      https://www.sara-studio.pl/video/