Realizacje filmowe

Filmy reportażowe, realizacje filmowe, spoty reklamowe, reportaż wideo

Ważne wydarzenia, eventy warto uwiecznić czy to w postaci zdjęć i fotografii reportażowej lub lepiej w postaci filmu a najlepiej w obu tych postaciach. Fotografie można wykorzystać do publikacji czy to w internecie czy też w formie drukowanej a filmy przekazać uczestnikom albo w postaci prezentacji internetowej albo na cyfrowym nośniku. Za każdym razem mamy okazje przedstawić ze szczegółami wizualne aspekty eventu ale tylko w przypadku filmu i video mamy okazje przedstawić również aspekt audio oraz oczywiście oddać ruch. Zwykle choć nie zawsze obie funkcje powinny być realizowane przez inne osoby co daje lepsze efekty. Każda osoba może skupić się na swojej realizacji.

Praca nad filmem rozpoczyna się już na etapie planowania eventu zatem bardzo ważnym elementem jest aby organizator zgłosił się odpowiedni wcześnie do firmy zapewniającej usługę reportażu filmowego czy też zwanym wideo reportażem lub video reportażem.

Bardzo ważnym elementem jest zaplanowanie czasu trwania filmu – zwykle sugerujemy film długości 1-2 maksymalnie 3 minuty  bo dłuższy po prostu zanudzi odbiorcę. Dynamiczny teledysk robi znacznie lepsze wrażenie niż monotonny długi film.  Ujęcia powinny być krótkie, zwarte i szybkie. Stabilizacja obrazu zapewniona profesjonalnym stabilizatorem elektronicznym gwarantuje najwyższą jakość filmu bez zbędnych drgań obrazu i nieostrych ujęć. Zdjęcia filmowe powinny być realizowane dynamicznie, interesująco, sprawnie i nie ingerując w przebieg eventu. Staramy się być niewidzialni.

Ujęcia realizujemy z 2 kamer zatem mamy pewność, że nic nam nie umknie i klient czy organizator ma zapewniony komplet ważnych wydarzeń eventu czy uroczystości. Całość nagrywamy kamerami marki CANON z obiektywami najwyższej jakości LUXURY.

Film reportażowy w postaci końcowej wzbogacamy infografikami, napisami, muzyką lub lektorem również w językach obcych m.in.: język angielski, niemiecki, francuski, włoski oraz rosyjski. Jeśli będzie konieczność zapewnimy lektora także w innych językach.

Wideofilmowanie to też relacje reportażowe z wykorzystaniem drona. Zapewniamy filmowanie z drona marki Phantom oraz kamerą Go PRO. Całość nagrywamy w FULL HD lub 4K wg życzenia klienta.

Realizacje filmowe:

Filmy reklamowe Filmy instruktażowe Teledyski Spoty reklamowe
Filmowanie produktów Prezentacje multimedialne Filmowanie firmy Videoreportaż
Animacje Prezentacje 3D Filmy podczas targów Filmy szkoleniowe
Filmowanie dronem Animacje filmowe Spacery wirtualne Panoramy 3D