Referencje

 

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa jest również zamiennie zwana firmową lub architektoniczną.
Wykonywanie sesji zdjęciowych dla obiektów i produktów dodatkowo do prezentacji na stronie, w katalogu, broszurach i innych nośnikach to zadanie, które wymaga doświadczenia w fotografowaniu właśnie takich tematów. Nasze doświadczenie i specjalizacja w tym zakresie sięga kilkunastu lat. Po tylu latach dokładnie wiemy jak zaprezentować ważne elementy wystroju, wyłuskać piękno, nie dokona widoczne gołym okiem, pokazać pomieszczenia większymi niż w rzeczywistości są, barwy ładniejsze, jasność pokojów np. hotelowych, przestronność hal, itp. Aby zdjęcia były dostosowane do obecnie panujących trendów w fotografii reklamowej i firmowej.
Fotografia firmowa dostarcza odbiorcy informacji, jakich nie dostarczy żaden film czy popularne animacje flashowe obiektu. Zdjęcia budzą pragnienie poznania wnętrza bardziej niż jakiekolwiek inne formy prezentacji. Umieszczając zbiór/ galerię fotografii, dajemy odbiorcy tak szerokie spektrum możliwości obserwacji obiektu, jakiego nie da mu żadna inna forma prezentacji.

Realizujemy dla Naszych Klientów kompleksowe sesje zdjęciowe, dzięki którym zyskują najbardziej pożądany od zawsze element reklamowy. Zdjęcia z takiej sesji Klienci otrzymują na płycie CD/DVD lub są wystawione na nasze serwery FTP. Ponieważ zdjęcia wykonywane są zawsze w najwyższej jakości, mogą być wykorzystane zarówno do strony internetowej, do folderów, wizytówek, plakatów, banerów, standów, wyposażenia wnętrz czy nawet fototapet. Specjalizujemy się głównie w wykonywaniu sesji zdjęciowych dla takich obiektów jak: biura, hotele, restauracje, biura turystyczne, zakłady pracy.