Panoramy i spacery wirtualneSpacery wirtualne powierzchni muzealnych

Gwarantujemy realizacje zdjęć sferycznych. Począwszy od prostych zdjęć panoramicznych pojedynczych miejsc, pokoi, pomieszczeń, węzłów sterowanych ręcznie lub automatycznie aż po rozbudowane spacery wirtualne z dowolną ilości hotspotów – punktów informacyjnych, URL, zdjęć, filmów, prezentacji obrotowych 360 stopni lub modeli 3D.

Zapewniamy przygotowanie spacerów wirtualnych zwanych również wycieczkami wirtualnymi. Każdy spacer realizujemy w zakresie spacerów otwartych np. przyrodniczych np parki jak i zamkniętych czyli w budynkach np pomieszczenia firmowe, hotelowe lub biurowe, muzea itp.Poznań – spacer wirtualny po Starym Rynku
Spacer składający się z 4 panoram 360 stopni sferycznych z kilkoma hotspotami informacyjnymi

W ramach realizacji zdjęć panoramicznych lub pełnych spacerów wirtualnych zapewniamy wykonanie zdjęć oraz interfejs graficzny umożliwiający poruszanie oraz panoramę sferyczną. Każdy spacer prezentujemy i kalkulujemy wg ilości punktów czyli miejsc oraz ilości kroków czyli etapów przemieszczania się między punktami oraz hotspotów czyli punktów charakterystycznych.FARA w Poznaniu. Przykład krótkiego dwu węzłowego spaceru wirtualnego z hotspotami w postaci informacyjnej oraz linku www/URL. Przykład dwóch odrębnych zdjęć panoramicznych 360 stopni.

Nasza oferta obejmuje:

  • przygotowanie planu działania
  • zdefiniowanie projektu i specyfikację
  • przygotowanie agendy
  • przygotowanie wstępnej koncepcji funkcjonalnej spaceru
  • wykonanie zdjęć panoramicznych sferycznych
  • przygotowanie zdjęć,  filmów, prezentacji 3D lub zdjęć obrotowych 360 stopni dla Hotspotów
  • obróbka post-produkcyjna
  • optymalizacja i testy
  • instalacja interface’u lub zbudowanie strony www
  • zapewnienie opieki technicznej i wsparcia po zakończeniu wdrożenia

Świetnym przykładem zastosowania narzędzia którym są panoramy a tym samym spacery wirtualne 3D są przestrzenie biurowe, hotele, muzea, hale wystawowe, nieruchomości np deweloperskie itp. Hotel, który chce zachęcić do odwiedzin idealnie może zaprezentować najciekawsze miejsca. W ten sposób upewnić potencjalnego klienta, że jest czysto, design jest ciekawy, pomieszczenia obszerne a np spa czy basen pięknie się prezentują. Muzeum może stworzyć wirtualny spacer i dzięki temu, że zobaczy część ekspozycji na wystawie zachęci widza do odwiedzin na żywo. Spacery wirtualne 3D to obecnie najpopularniejsza i najbardziej spektakularna forma fotografii przestrzennej i reklamowej. Doznania wizualne są tak mocne, że nawet na profesjonalistach robią wrażenie.

Najpopularniejszą obecnie formą spacerów wirtualnych jest muzealny spacer wirtualny. Wyróżniamy tu dwa rodzaje spacerów – ekspozycji stałej jak i wystawy sezonowe. Idealnym i szybkim rozwiązaniem jest uwiecznienie każdej wystawy w postaci spaceru wirtualnego z pełnym opisem wszystkich eksponatów muzealnych. Uwiecznienie opisu eksponatów może odbywać się za pomocą kilku sposobów np. punkt informacyjny w postaci opisu. Może też być to zdjęcie eksponatu z nazwą i opisem, film prezentujący ruchome elementy eksponatu lub np. wywiad z autorem eksponatu. Czasem link do strony szerzej opisującej eksponat ale może też być do model sferyczny 3D lub prezentacja obrotowa 360 stopni.Dom na sprzedaż Przykład spaceru po budynku przeznaczonego na sprzedaż. Spacer po nieruchomości na sprzedaż w stanie deweloperskim jako przykład spacerów wirtualnych dla deweloperów.

Reasumując, Spacery wirtualne to idealne rozwiązanie ukazujące nieruchomości na sprzedaż, np inwestycje biurowe, domy i mieszkania jednorodzinne, działki na sprzedaż – tereny pod zabudowę lub parki. W każdym z tych przykładów można ukazać poszczególne pomieszczenia, dodać opisy, zdjęcia, filmy lub linki do stron www.