Zdjęcia katalogowe

zdjęcie katalog szajekZdjęcia katalogowe najczęściej przygotowywane w celu przygotowania broszury reklamowej lub katalogu produktów. Zdjęcia te przygotowuje się w profesjonalnym studiu fotograficznym. Zdjęcia katalogowe są bardzo wymagającym produktem czy usługą. Muszą być najwyższej jakości aby produkt przedstawić w jak najlepszym świetle. Źle wykonane mogą pogorszyć sytuację i klient może się zniechęcić do naszego produktu. Produkt nieprofesjonalnie doświetlony, pod złym kątem, bez poprawy balansu bieli może zostać błędnie odebrany a tym samym klient, który zamówi dany produkt może być z niego niezadowolony.

katalog bostonTrudność zdjęć katalogowych polega również na tym, że muszą być wykonane w 300 dpi a tym samym nadawać się również do druku. Całkiem dobre zdjęcia można wykonać nawet telefonem – oczywiście przy dobrym oświetleniu dziennym ale jednak. Nie będą to jednak rozdzielczości umożliwiające druk zdjęć katalogowych. Zwykle te rozdzielczości oscylują miedzy 72 a 200 dpi przy dużych szumach cyfrowych. Aby mieć pewność, że nasze zdjęcia katalogowe są wykonane poprawnie wystarczy zgłosić się do naszego studia i skorzystać z tak zwanej satysfakcji gwarantowanej czyli klient po wykonaniu zdjęć, nazwijmy je próbnymi, ma możliwość weryfikacji zdjęć. Dopiero w przypadku gdy zdjęcia przypadną mu do gustu ponosi koszty sesji, wg wcześniej przygotowanej i obustronnie zaakceptowanej oferty.

Zdjęcia katalogowe zwanymi również produktowymi wykonywane w naszym studiu gwarantują zatem Państwu pełne zadowolenie i dają pewność, iż czas poświęcony na wyszukanie w internecie właściwego studia, wykonanie zdjęć i przygotowanie zdjęć katalogowych nie poszedł na marne.

zdjęcia katalogowe poznańSARA STUDIO to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie fotografii katalogowej, zdjęć produktowych, fotografii eventowej. Otrzymywane liczne referencje to gwarancja najwyższej jakości usług. Najwyższym dla nas sukcesem są wieloletni, stali klienci, którzy cenią nas również za terminowość, świetną jakość nie tylko zdjęć a również obróbki graficznej. Nasz zgrany zespół grafików specjalizuje się m.in. w szparowaniu, renderingu, zmianach graficznych na zdjęci np. zmiany/wymiany elementów na zdjęciu w aranżacji, retuszu skóry modelki/modela jak i całego zdjęcia.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług tym bardziej, iż korzystając z opcji „satysfakcji gwarantowanej” nie ponosicie żadnego ryzyka i kosztów dopóki zdjęcia nie spełnią Państwa oczekiwań.