Zdjęcia z drona

zdjecia z drona (2)
zdjecia z drona (1)
zdjecia z drona (3)
zdjecia z drona (4)
zdjecia z drona (9)
zdjecia z drona (10)
zdjecia z drona (12)
zdjecia z drona (6)
zdjecia z drona (7)
zdjecia z drona (8)
DCIM100MEDIADJI_0082.JPG
zdjecia z drona (5)

Poprzednie
Następne

Zdjęcia i filmy z drona to kolejna usługa w naszym portfolio. Portfolio, które cały czas powiększamy. Kolejni zadowoleni klienci, kolejne realizacje. Wszyscy nasi operatorzy drona posiadają Świadectwo Kwalifikacji NSTS-01 uprawniające do lotów dronami do 4 kg oraz NSTS-02 uprawniające do lotów dronami do 25kg. Każdy z operatorów drona z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Realizowane zdjęcia i filmy z drona realizujemy wykorzystując w pełni profesjonalne drony DJI Phantom 4 Pro 2.0. Drony te to przede wszystkim wysoka jakość podzespołów. Podzespołem najważniejszym w przypadku realizacji zdjęć i filmów reklamowych jest oczywiście kamera. Kamera ta zapewnia wykonanie zdjęć w rozdzielczości 20 MPIX oraz nagrywanie filmów w 4K.

Fotografia z drona lub filmy z drona to rewelacyjne narzędzie dla każdej firmy, która chce zaprezentować swoja lokalizację, siedzibę firmy, atrakcyjne budynki  lub inwestycje. Inwestycjami, które najczęściej pojawiają się w naszej realizacji to inwestycje deweloperskie. Dużą częścią naszej pracy w tym zakresie stanowią również atrakcje turystyczne, promocja miast i gmin. W minionych latach częstym przykładem zastosowania drona były też eventy plenerowe.

Nasi operatorzy posiadają umiejętności latania nie tylko na zewnątrz na dworze ale i wewnątrz na hali lub w pomieszczeniach otwartych. Przykładem takich realizacji mogą być np . event zawody pływackie na pływalni, hala produkcyjna, na której realizowana jest produkcja itd. Wszystkie zdjęcia i filmy z drona są poddawane obróbce graficznej oraz montażowi. Czasami film z drona pojawia się jako część większego montażu filmowego. Kilka przykładów z naszych wieloletnich realizacji znajdziecie tutaj: https://www.sara-studio.pl/fotografia-i-video-z-drona/