Fotografia żywności, zdjęcia jedzenia, fotografia menu, zdjęcia napojów

GALARETKI MAKARENA – fotografia produktowa, wizerunkowa

Firma Cukiernicza SOLIDARNOŚĆ – fotografia pralin

UNIFERM – aranżowana sesja reklamowa chlebów jaglanych

CAFE CREATOR – zdjęcia herbat i kaw – packshot

Storteboom Hamrol – fotografia artykułów spożywczych

UNIFERM

POLSKI STRAGAN – zdjęcia produktowe i aranżacyjne produktów mięsnych

FROSTA

Mała Czarna Cafe

Levant

Ambra

 

 

 

 

 

Fotografia żywności, zdjęcia menu czy też fotografia produktów spożywczych lub gotowych dań to wymagająca forma fotografii produktowej. Produkty spożywcze czyli szybko psujące się produkty. Zatem konieczne jest szybkie wykonanie zdjęć aby produkt na zdjęciu był świeży, miał odpowiedni kolor, konsystencje czy wizerunek objętościowy.

Zdjęcia jedzenia i napojów to też odpowiednie doświetlenie produktu aby wyglądało apetycznie. Zdjęcie dań z menu to też odpowiednia aranżacja stołowa i nakrycia. Zdjęcia gotowych dań to też często przygotowanie tego posiłku czyli fizyczne pokrojenie, przygotowanie, upieczenie lub ugotowanie ale i konsumpcja jest często przyjemna. Tak często klienci, którzy dostarczają nam produkty spożywcze  zostawiają nam je do konsumpcji. – są pyszne.

Fotografia słodyczy np. pralinek wymaga największego kunsztu oświetleniowego i edycji graficznej. To precyzja obróbki połączona z wizją artysty fotografa, który doskonale rozumie producenta tychże pralin. Wizja ta musi iść w parze inaczej efekty będą tylko mierne. Mamy duże doświadczenie w tym zakresie również. I również zapraszamy na bezpłatne testowe sesje zdjęciowe.